Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Новини кафедри економіки та менеджменту

 

Доценти кафедри економіки та менеджменту  В.Ф. Пуртов, В.П. Третяк та М.М. Кудінова підготували новий навчальний посібник «Менеджмент організацій», особлива увага у якому приділяється питанням організації ефективного управління в умовах підприємницької діяльності, підготовці професійних керівників, здатних забезпечити довготривалий комерційних успіх в організаціях різних форм власності на етапі ринкових перетворень.

Активну участь в підготовці та виданні посібника взяли магістранти кафедри економіки та менеджменту: К.О. Андреєва, Л.Б. Білоус, О.Г. Воронова, Я.С. Малиновська, Г.С. Пегушина, Ю.І. Прус, О.М. Яшкіна.

 

 

 

Кафедра економіки та менеджменту є організатором програми практичного навчання молодих спеціалістів в реальних ринкових умовах на основі кейсів від топових компаній Харкова - Students Management Performance Challenge #SMPChallenge - Це бізнес-змагання в реальних ринкових умовах. Основа проекту - Чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів. Протягом навчального року учасники вирішують кейси від Харківських компаній та органів державної влади.

Кейси для чемпіонату надають діючі фірми, компанії та органи державної влади, серед них:

• Департамент економіки і міжнародних відносин ХОГА

• Юридична вірма ILF

• ТРЦ «Французький Бульвар»

• Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОГА

•Автомобільний дім «СОЛЛІ-ПЛЮС» - офіційний дилер MERCEDES-BENZ

• Офіційний представник VOLKSWAGEN. АВТОДОМ Харків

• IDSYMB - PRODUCT PLACEMENT у соціальних медіа

• SUPERIOR GOLF CLUB

• Компанія NESTLE в особі ТМ »МІВІНА»

• Автосалон «ТЕХНІК ЦЕНТР» Офіційний дилер NISSAN

7 жовтня 2015 в Platinum Plaza Business Center пройшло відкриття-презентація Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів для представника ї ВУЗів. На презентації були присутні викладачі економічного факультета. Кафедра економіки та менеджменту проводить вже другий сезон чемпіонату за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

 

Економічний факультет працює над розвитком системи навчання, впровадженням інноваційних форм освіти та наданням максимально широкого спректра можливостей для реалізації студентами теоретичної аудиторної інформації на практиці в умовах реального ринку.

  

 

Студенти бакалаври спеціальності менеджмент пройшли курси та отримали сертифікати польської мови.

 

Група з 7 чоловік відправляється на семестр навчатися в Лодзинський політехнічний університет.

 

Молодіжний бізнес-форум «Молодіжні ініціативи»

6 вересня 2012 року студенти кафедри економіки та менеджменту разом з іншими студентами факультету прийняли участь в Молодіжному бізнес-форумі «Молодіжні ініціативи», що проводився в рамках  IV Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» в Харківській облдержадміністрації.

Відкрив захід заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов. У пленарному засіданні форуму взяли участь заступник міського голови – директор Департаменту економіки та комунального майна  Михайло Фатєєв, заступник директора Департаменту підприємництва та споживчого ринку Тетяна Чечетова-Терашвіл. В рамках Форуму відбулись панельні дискусії щодо проблем розвитку малого та середнього бізнесу, його державної підтримки, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва м. Харкова, а також проведені майстер класи від успішних підприємців.

 

 

Економічний факультет виховує кращих студентів області

                 

 За підсумками засідання стипендіальної комісії було затверджено кандидатури 19 студентів вищих навчальних закладів І-IVрівнів акредитації на призначення обласних стипендій та персональних стипендій імені О.С. Масельського на 2012/2013 навчальний рік.
До переліку переможців увійшов Керея Євгеній Леонідович – студент 4 курсу кафедри економіки та менеджменту, який с гідністю представив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна у списку вузів, що виховують кращих студентів, керівництво факультету та СНТ вітає його з перемогою та бажає подальших успіхів у навчанні!


 

 

Студенти кафедри прийняли активну участь в прийомі групи студентівПолітехнічного університету Лодзі (Польща), які проходили практику наекономічному факультеті с. 17 по 23 вересня 2012р.

 

Студенти кафедри взяли участь в екскурсіях на ряд провідних підприємств м.Харкова.


Екскурсія на Авіазавод

 

Крім того, активістами кафедри був організований товариський матчз футболу між збірними факультетів.


Товариський матч з футболу

 


Активна участь вболівальників

 

 

архів новин

 

  


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна