Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Студентське життя

Чимало студентів вважає, що для того, щоб бути гарним фахівцем, достатньо у студентські роки старанно конспектувати лекції, систематично готуватися до семінарів, отримувати відмінні оцінки. Проте практика життя показує, що гарний фахівець – це не лише той, хто має глибокі знання. Фахівець –                     це гармонійно розвинена індивідуальність, що володіє високими особистісними якостями та прагне максимально реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал. 

Загальновідомо, що «не лекціями єдиними живе студент», а студенти кафедри економіки та менеджменту економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна – тим паче, оскільки саме тут кожен студент має можливість реалізувати себе в різних якостях.

Студенти кафедри економіки та менеджменту є активними членами Студентського наукового товариства, а один з них - Урсалов Є. – очолює його. Участь у СНТ дає нам змогу здобути досвід у написанні наукових статей                  та робіт, в організації та проведенні різних наукових заходів, брати участь                у наукових конференціях. Гавриленко Ю., Керея Є., Мережка Ю., Прус Ю., Челишева К. – це далеко не повний список імен тих, хто не одноразово мав за честь представляти кафедру економіки та менеджменту на Всеукраїнських конференціях.

Студенти нашої кафедри гідно представляють університет на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Їх наполегливість, компетентність та плідна наукова праця дає свої позитивні результати.

Життя студентів нашої кафедри дуже різноманітне. Воно не обмежується навчальними аудиторіями і після занять студенти мають можливість творчого росту, фізичного розвитку, веселого відпочинку.

Студентська рада – це група активних особистостей, які роблять все, щоб навчання студентів було цікавим, а дозвілля – веселим. Члени цієї організації зокрема і представники нашої кафедри займаються проведенням студентських свят, конкурсів краси, талантів і, звичайно, допомагають ветеранам та відвідують дитячі будинки. Так, у вересны зусиллями членів студентської ради проведяться різноманітні культурно-масові заходи (концерт, інтелектуально-розважальні ігри та конкурси) в рамках тижня першокурсника.

Студенти кафедри економіки та менеджменту також люблять подорожувати, пізнаючи найцікавіші колоритні куточки як Батьківщини, так і закордонних країн. Представниками нашої кафедри була організована подорож до Полтави – перлини України, її історичної та духовної скарбниці.

Не менш вагома віха студентського самоврядування - Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів, діяльність якої спрямована на допомогу та підтримку малозабезпечених студентів, покращення умов проживання у гуртожитку, надання путівок для оздоровлення, заохочення студентів за успіхи в навчанні та науковій діяльності. Члени профкому координують проведення стипендіальної програми Фонду В. Пінчука «Завтра.ua», курси водіїв, проводять різноманітні конкурси, які слугують інтелектуальному та творчому зростанню студентів, розкриттю їх здібностей та талантів, разом з ФК «Металіст» є ініціаторами проекту «Назустріч один одному». 

Вести здоровий спосіб життя та бути завжди у хорошій фізичній формі –                                 в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна модно. Вихованці кафедри «Менеджмент організацій» є членами збірних команд університету з волейболу, баскетболу, футболу, черліденгу, легкої атлетики та інших видів спорту.

З метою пропаганди здорового способу життя, популяризації спорту серед молоді найактивніші студенти нашої кафедри вступають ініціаторами проведення товариських зустрічей команд студентів та викладачів економічного факультету з різних видів спорту.

Тож студентські роки, без сумніву найяскравіший та найбурхливіший період в житті кожної людини. Зробити їх пам’ятними, незабутніми допоможуть роки, проведені в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, а зокрема на кафедрі економіки та менеджменту економічного факультету.

 

Студентське наукове товариство

 

 

 

 

 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна